FA-128 32.0000MF10Z-AJ0
DigiKeys varenummer
114-FA-12832.0000MF10Z-AJ0TR-ND - Tape & Reel (TR)
114-FA-12832.0000MF10Z-AJ0CT-ND - Afskåret tape (CT)
114-FA-12832.0000MF10Z-AJ0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-128 32.0000MF10Z-AJ0
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
FA-128 32.0000MF10Z-AJ0 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)