FA-128 32.0000MF09Z-AC0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
32 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-128 32.0000MF09Z-AC0
DigiKeys varenummer
114-FA-12832.0000MF09Z-AC0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-128 32.0000MF09Z-AC0
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
9pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±9ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)