FA-128 32.0000MD30Z-C3
DigiKeys varenummer
SER4232TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4232CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4232DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-128 32.0000MD30Z-C3
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FA-128 32.0000MD30Z-C3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)