FA-128 25.0000MF20X-W0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
25 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-128 25.0000MF20X-W0
DigiKeys varenummer
114-FA-12825.0000MF20X-W0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-128 25.0000MF20X-W0
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)