EG-2121CA 62.5000M-LHPNB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
62.5 MHz SO (SAW) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EG-2121CA 62.5000M-LHPNB
DigiKeys varenummer
EG-2121CA62.5000M-LHPNB-ND
Producenter
Producentens varenummer
EG-2121CA 62.5000M-LHPNB
Beskrivelse
XTAL OSC SO 62.5000MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
30mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
20mA