EG-2121CA 250.0000M-PHPALX kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
250 MHz SO (SAW) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EG-2121CA 250.0000M-PHPALX
DigiKeys varenummer
114-EG-2121CA250.0000M-PHPALXTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
EG-2121CA 250.0000M-PHPALX
Beskrivelse
XTAL OSC SO 250.0000MHZ LVPECL S
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±100ppm
Mfr
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
80mA
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
20mA
Output
LVPECL
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V