EG-2121CA 200.0000M-LHPAL3
DigiKeys varenummer
SER4228TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4228CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4228DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
EG-2121CA 200.0000M-LHPAL3
Beskrivelse
XTAL OSC SO 200.0000MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
200 MHz SO (SAW) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
30mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
20mA