EG-2121CA 156.2500M-LGPAL3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
156.25 MHz SO (SAW) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EG-2121CA 156.2500M-LGPAL3
DigiKeys varenummer
EG-2121CA156.2500M-LGPAL3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
EG-2121CA 156.2500M-LGPAL3
Beskrivelse
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
30mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
20mA