EG-2102CB 212.5000M-LGPNB | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | EG-2102CB212.5000M-LGPNB-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | EG-2102CB 212.5000M-LGPNB |
Beskrivelse | XTAL OSC SO 212.5000MHZ LVDS SMD |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 212.5 MHz SO (SAW) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spænding - Forsyning 3,3V |
Mfr | Frekvensstabilitet ±50ppm |
Serie | Driftstemperatur 0°C – 70°C |
Emballage Bulk | Strøm - Forsyning (maks.) 30mA |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Resonatorbase | Pakke/hus 6-SMD, ingen leder |
Type | Leverandørs enhedspakning 6-SMD (5x3,2) |
Frekvens | Størrelse/dimension 0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm) |
Funktion Aktivér/deaktiver | Højde - Monteret (maks.) 0,061" (1,55mm) |
Output LVDS | Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.) 15mA |