CLT32-R20
DigiKeys varenummer
495-CLT32-R20TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-CLT32-R20CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-CLT32-R20DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CLT32-R20
Beskrivelse
FIXED IND 200NH 15.4A 3.3 MOHM
Detaljeret beskrivelse
200 nH Afskærmet Formstøbt Induktor 15.4 A 3,3mOhm 4-SMD
EDA/CAD-modeller
CLT32-R20 Modeller
DC-modstand (DCR)
3,3mOhm
Driftstemperatur
-40°C – 165°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,106" (2,70mm)
Strøm - Mætning (Isat)
20,5A