CLT32-17N
DigiKeys varenummer
495-CLT32-17NTR-ND - Tape & Reel (TR)
495-CLT32-17NCT-ND - Afskåret tape (CT)
495-CLT32-17NDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CLT32-17N
Beskrivelse
FIXED IND 17NH 45A 0.39 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
17 nH Afskærmet Formstøbt Induktor 45 A 0,39mOhm 4-SMD
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CLT32-17N Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
0,39mOhm
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 165°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Formstøbt
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
4-SMD
Induktans
Leverandørs enhedspakning
4-SMD
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,106" (2,70mm)
Strøm - Mætning (Isat)
60A