B82801B0305A125
DigiKeys varenummer
495-4049-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-4049-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-4049-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
B82801B0305A125
Beskrivelse
CURR SENSE XFMR 1:125 SMD
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1:125 Transformere til strømregistrering 50kHz – 1MHz 0,8mOhm primær, 6,5Ohm sekundær 3 mH Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B82801B0305A125 Modeller
Kategori
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1:125
Producenter
TDK
DC-modstand (DCR)
0,8mOhm primær, 6,5Ohm sekundær
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,320" B (7,11mm x 8,13mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Frekvensområde
50kHz – 1MHz
Termineringsudformning
Mågevinge
Type
Invasiv
Vægt
0,014 oz (0,4 g)
Induktans
3 mH