B82559B9153A019
DigiKeys varenummer
495-B82559B9153A019TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B82559B9153A019CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-B82559B9153A019DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
B82559B9153A019
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 10.7A 11 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 10.7 A 11mOhm Ikke-standard, 3 ledere
EDA/CAD-modeller
B82559B9153A019 Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
14,7A
DC-modstand (DCR)
11mOhm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
Ikke-standard, 3 ledere
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,783" L x 0,728" B (19,90mm x 18,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)