B82559A5612A025
DigiKeys varenummer
495-B82559A5612A025-ND
Producenter
Producentens varenummer
B82559A5612A025
Beskrivelse
FIXED IND 6.1UH 1.6 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.1 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1,6mOhm Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
B82559A5612A025 Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
28A
DC-modstand (DCR)
1,6mOhm
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 130°C
Induktansfrekvens - Test
10 kHz
Størrelse/dimension
0,996" L x 0,925" B (25,30mm x 23,50mm)
Tolerance
±7%
Højde - Monteret (maks.)
0,470" (11,95mm)