B78108S1332K000
DigiKeys varenummer
495-B78108S1332K000TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B78108S1332K000CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B78108S1332K000
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 900MA 290 MOHM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 900 mA 290mOhm maks. Aksial
DC-modstand (DCR)
290mOhm maks.
Q @ frek.
60 @ 7,96MHz
Frekvens - Selvresonans
115MHz
Induktansfrekvens - Test
7.96 MHz
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,157" diam. x 0,362" L (4,00mm x 9,20mm)