B78108S1153K000
DigiKeys varenummer
495-5551-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-5551-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B78108S1153K000
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 610MA 600 MOHM TH
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 610 mA 600mOhm maks. Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B78108S1153K000 Modeller
DC-modstand (DCR)
600mOhm maks.
Q @ frek.
60 @ 2,52MHz
Frekvens - Selvresonans
20MHz
Induktansfrekvens - Test
2.52 MHz
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,157" diam. x 0,362" L (4,00mm x 9,20mm)