B72812Q1120S160
DigiKeys varenummer
495-B72812Q1120S160TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B72812Q1120S160CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-B72812Q1120S160DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
B72812Q1120S160
Beskrivelse
VARISTOR 26V 5A 0508
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 V 5 A Varistor 1 Kredsløb Overflademontering, MLCV 0508 (1220 metrisk)
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
31.2 V
Producenter
TDK
Strøm - Overstrøm
5 A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
10 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
10 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
12 V
Monteringstype
Overflademontering, MLCV
Varistor-spænding (min.)
20.8 V
Pakke/hus
0508 (1220 metrisk)
Varistor-spænding (Typ)
26 V