B72530E0250K062
DigiKeys varenummer
495-7471-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-7471-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-7471-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
B72530E0250K062
Beskrivelse
VARISTOR 39V 300A 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 V 300 A Varistor 1 Kredsløb Overflademontering, MLCV 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B72530E0250K062 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - Overstrøm
300 A
Energi
1,7J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
1500 pF @ 1 kHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TA)
Maksimum AC-spænding
25 V
Klasse
Automotive
Maksimum DC-spænding
31 V
Kvalifikation
AEC-Q200
Varistor-spænding (min.)
35.1 V
Monteringstype
Overflademontering, MLCV
Varistor-spænding (Typ)
39 V
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varistor-spænding (maks.)
42.9 V