B72230M0421M401 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 495-B72230M0421M401-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | B72230M0421M401 |
Beskrivelse | VARISTOR 680V 25KA BOX 4 LEAD |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 680 V 25 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Boks, 4 ledere |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | B72230M0421M401 Modeller |
Kategori | Strøm - Overstrøm 25 kA |
Producenter TDK | Energi 700J |
Serie | Antal kredsløb 1 |
Emballage Bakke | Kapacitans @ frekvens 1150 pF @ 1 kHz |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Maksimum AC-spænding 420 V | Funktioner Termisk beskyttet |
Maksimum DC-spænding 560 V | Monteringstype Hulmontering |
Varistor-spænding (min.) 612 V | Pakke/hus Boks, 4 ledere |
Varistor-spænding (Typ) 680 V | Grundlæggende varenummer |
Varistor-spænding (maks.) 748 V |