B72214P2461K351
DigiKeys varenummer
495-B72214P2461K351TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B72214P2461K351CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B72214P2461K351
Beskrivelse
VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
750 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
825 V
Producenter
TDK
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
200J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
320 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
460 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
615 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
675 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
750 V