B43858G9226M000 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CORNELL DUBILIER KNOWLES
På lager: 1.954
Datablad
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Rubycon
Rubycon
Würth Elektronik
På lager: 247
Panasonic Industry
På lager: 746
Panasonic Industry
På lager: 494
På lager: 935
På lager: 995
På lager: 7
KEMET
På lager: 90
KEMET
KYOCERA AVX
Ny hos DigiKey
22 µF 400 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 5000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B43858G9226M000
DigiKeys varenummer
495-B43858G9226M000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B43858G9226M000
Beskrivelse
CAP ALUM 22UF 20% 400V TH
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B43858G9226M000 Modeller
Driftstemperatur
-25°C – 105°C
Bulk
Rippel strøm @ høj frekvens
520 mA @ 100 kHz
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,492" diam. (12,50mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
1,063" (27,00mm)
Spænding - Nominel
400 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
5000 timer @ 105°C