B43630B5687M000
DigiKeys varenummer
495-B43630B5687M000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B43630B5687M000
Beskrivelse
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP TH
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 µF 450 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse - Snap-in 180mOhm @ 100Hz 2000 timer @ 85°C
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Bulk
Rippel strøm @ lav frekvens
3.29 A @ 100 Hz
Varestatus
Aktiv
Impedans
290 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Spænding - Nominel
450 V
Højde - Monteret (maks.)
1,850" (47,00mm)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
180mOhm @ 100Hz
Monteringstype
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C