B43504E2108M000 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 48
Datablad
Direkte
TDK
På lager: 0
Datablad
1000 µF 200 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse - Snap-in 130mOhm @ 100Hz 3000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B43504E2108M000
DigiKeys varenummer
495-6260-ND
Producenter
Producentens varenummer
B43504E2108M000
Beskrivelse
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP TH
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Rippel strøm @ lav frekvens
2.4 A @ 100 Hz
Varestatus
Ikke til nye design
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
1,181" diam. (30,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
1,457" (37,00mm)
Spænding - Nominel
200 V
Monteringstype
ESR (ækvivalent seriemodstand)
130mOhm @ 100Hz
Pakke/hus
Radial, Dåse - Snap-in
Levetid @ temp.
3000 timer @ 105°C