B32923C3394K000
DigiKeys varenummer
B32923C3394K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32923C3394K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.39 µF Filmkondensatorer 305V 630V Polypropylen (PP) Radial
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Tolerance
±10%
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - AC
305V
Klassificeringer
X2
Spændingsklassifikation - DC
630V