B32922C3274K289
DigiKeys varenummer
B32922C3274K289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32922C3274K289
Beskrivelse
CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.27 µF Filmkondensatorer 305V 630V Polypropylen (PP) Radial
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Pakke/hus
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±10%
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - AC
305V
Klassificeringer
X2
Spændingsklassifikation - DC
630V