B32672Z6154J000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
0.15 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32672Z6154J000
DigiKeys varenummer
B32672Z6154J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32672Z6154J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
B32672Z6154J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
Strømfaktorkorrektion (PFC)
Spændingsklassifikation - DC
630V