B32672Z5334J289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 1.913
Datablad
0.33 µF Filmkondensatorer 277V 520V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32672Z5334J289
DigiKeys varenummer
B32672Z5334J289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32672Z5334J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.33UF 5% 520VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
B32672Z5334J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,335" B (18,00mm x 8,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
277V
Applikationer
Strømfaktorkorrektion (PFC)
Spændingsklassifikation - DC
520V