B32672Z4224K289
DigiKeys varenummer
495-B32672Z4224K289CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-B32672Z4224K289TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32672Z4224K289
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 220V 450V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32672Z4224K289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
220V
Applikationer
Strømfaktorkorrektion (PFC)
Spændingsklassifikation - DC
450V