B32672Z4104K289
DigiKeys varenummer
495-B32672Z4104K289CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-B32672Z4104K289TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32672Z4104K289
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 220V 450V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32672Z4104K289 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
450V