B32672L8822J189 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | B32672L8822J189-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | B32672L8822J189 |
Beskrivelse | CAP FILM 8200PF 5% 2KVDC RADIAL |
Producentens standard leveringstid | 18 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 8200 pF Filmkondensatorer 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | B32672L8822J189 Modeller |
Kategori | Dielektrisk materiale |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 110°C |
Serie | Monteringstype Hulmontering |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,472" (12,00mm) |
Tolerance ±5% | Terminering PC-ben |
Spændingsklassifikation - AC 700V | Lederafstand 0,591" (15,00mm) |
Spændingsklassifikation - DC 2000V (2kV) | Applikationer Højfrekvent, Omskiftning; Høj impuls, DV/DT |