B32672L8332J289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 3.880
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
3300 pF Filmkondensatorer 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32672L8332J289
DigiKeys varenummer
B32672L8332J289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32672L8332J289
Beskrivelse
CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32672L8332J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
700V
Applikationer
Højfrekvent, Omskiftning; Høj impuls, DV/DT
Spændingsklassifikation - DC
2000V (2kV)