B32652A3224J000
DigiKeys varenummer
495-1296-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32652A3224J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32652A3224J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
Automotive ; DC Link, DC Filtrering ; Høj puls, DV/DT ; snubber
Spændingsklassifikation - DC
250V