B32643B8104J000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 986
Datablad
Billede for B32643B8104J000 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32643B8104J000
DigiKeys varenummer
495-B32643B8104J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32643B8104J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 5% 2KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 500V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
EDA/CAD-modeller
B32643B8104J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,571" B (26,50mm x 14,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
1,161" (29,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
500V
Applikationer
Højfrekvent, Omskiftning; Høj impuls, DV/DT
Spændingsklassifikation - DC
2000V (2kV)