B32621A6103M000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
10000 pF Filmkondensatorer 400V 630V Polypropylen (PP), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32621A6103M000
DigiKeys varenummer
B32621A6103M000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32621A6103M000
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 20% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
B32621A6103M000 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±20%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
400V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V