B32621A6103K289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 3.681
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 3.220
Datablad
WIMA
10000 pF Filmkondensatorer 400V 630V Polypropylen (PP), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32621A6103K289
DigiKeys varenummer
B32621A6103K289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32621A6103K289
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32621A6103K289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
400V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V