B32621A6103K189
DigiKeys varenummer
495-4966-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-4966-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B32621A6103K189
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 400V 630V Polypropylen (PP), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32621A6103K189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
400V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V