B32620A5154J289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 45
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
0.15 µF Filmkondensatorer 90V 160V Polypropylen (PP), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32620A5154J289
DigiKeys varenummer
B32620A5154J289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32620A5154J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.15UF 5% 160VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32620A5154J289 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,406" L x 0,236" B (10,30mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
90V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
160V