B32560J9222M000
DigiKeys varenummer
B32560J9222M000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32560J9222M000
Beskrivelse
CAP FILM 2200PF 20% 1KVDC 2DIP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF Filmkondensatorer 500V 1000V (1kV) Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet 2-DIP
EDA/CAD-modeller
B32560J9222M000 Modeller
Kategori
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,354" L x 0,098" B (9,00mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
500V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)