B32529E6683J289
DigiKeys varenummer
B32529E6683J289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529E6683J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529E6683J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,236" B (7,50mm x 6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
400V