B32529E6223J189
DigiKeys varenummer
495-B32529E6223J189TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B32529E6223J189CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B32529E6223J189
Beskrivelse
CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529E6223J189 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,138" B (7,20mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V