B32529E6104K000 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
0.1 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529E6104K000
DigiKeys varenummer
495-75699-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32529E6104K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
B32529E6104K000 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,307" L x 0,307" B (7,80mm x 7,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V