B32529D6104K189 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 0
Datablad
0.1 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529D6104K189
DigiKeys varenummer
B32529D6104K189-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
B32529D6104K189
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
B32529D6104K189 Modeller
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
400V
Mfr
Dielektrisk materiale
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V