B32529D3224K000
DigiKeys varenummer
495-4477-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32529D3224K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529D3224K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,307" L x 0,307" B (7,80mm x 7,80mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
250V