B32529C8332J000
DigiKeys varenummer
495-1257-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32529C8332J000
Beskrivelse
CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF Filmkondensatorer 400V 630V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C8332J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,138" B (7,30mm x 3,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
400V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V