B32529C6222M289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 7.897
Datablad
2200 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529C6222M289
DigiKeys varenummer
B32529C6222M289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C6222M289
Beskrivelse
CAP FILM 2200PF 20% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
B32529C6222M289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,098" B (7,30mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V