B32529C6163J289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
0.016 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529C6163J289
DigiKeys varenummer
B32529C6163J289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C6163J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.016UF 5% 400VDC RAD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
400V
Mfr
Dielektrisk materiale
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Varestatus
Ikke til nye design
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V