B32529C6102K000
DigiKeys varenummer
495-2564-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32529C6102K000
Beskrivelse
CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B32529C6102K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,098" B (7,30mm x 2,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
400V