B32529C3223K289 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 9.708
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 3.235
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
Opgradering
Similar
Similar
På lager: 858
WIMA
WIMA
0.022 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529C3223K289
DigiKeys varenummer
495-2539-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-2539-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C3223K289
Beskrivelse
CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32529C3223K289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,098" B (7,30mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V