B32529C3223K000
DigiKeys varenummer
495-2539-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32529C3223K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C3223K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,098" B (7,30mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V