B32529C3104J189
DigiKeys varenummer
495-B32529C3104J189TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B32529C3104J189CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C3104J189
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C3104J189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Hulmontering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,177" B (7,30mm x 4,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,374" (9,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V